Gegužės 7 d. - SAVANORYSTĖS diena

Data :2019-05-01
Gegužės 7 d. - SAVANORYSTĖS diena

Ar norėtum pasimatuoti gaisrininko aprangą, iš arti pamatyti, kokią įrangą naudoja profesionalūs šauliai? Galbūt įdomu, kaip darbuojasi karo policija ar medikai? 

Kauno miesto ir rajono moksleiviai, studentai bei savanorystės galimybių ieškantys miestiečiai kviečiami aktyviai dalyvauti ir sužinoti apie pilietinės savanorystės galimybes Lietuvoje. Šį nemokamą pilietinės savanorystės renginį, siekdama šviesti visuomenę ir ugdyti atsakingą jaunimą, organizuoja Kauno kolegija.

Savanorių sambrūzdis vyks gegužės 7 dieną (antradienį) 13–16 val. Pramonės pr. 22 vidaus ir lauko erdvėse.

Miestiečiai artimiau susipažins su savanoriškos veiklos reikšme, nauda ir galimybėmis, su pilietinės savanorystės atsakomybe visuomenei. „Savanoriška veikla užsiimantis žmogus savo veiksmais patvirtina, kad jam nėra svarbiausia asmeninė materialinė gerovė, ir kad jis geba ne tik imti, prašyti, bet ir duoti“, – teigia Kauno kolegijos Karjeros centro Mindaugas Samuolaitis.

Renginio idėja ir poreikis gimė kolegijos studentų ir darbdavių diskusijų metu karjeros dienų renginiuose, praktikų atlikimo metu. M. Samuolaitis akcentuoja, kad šių dienų darbdaviams svarbios ne tik profesinės darbuotojų kompetencijos, bet ir požiūris į socialinę bei pilietinę atsakomybę.


Visos naujienos...