Savanorių ugniagesių Kauno rajone daugės

Data :2016-09-28
Savanorių ugniagesių Kauno rajone daugės

2016 m. rugsėjo 23 d. surengtas Kauno rajono savanorių ugniagesių susirinkimas, skirtas veiklos ir nuveiktų darbų pristatymui bei aptarimui. 
Susirinkime pakviesti dalyvauti pagrindiniai Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos partneriai, patarėjai savanorijos klausimais - Punsko (Lenkija) ugniagesiai savanoriai. Lenkijos ir Kauno rajono savanorius ugniagesius bei kandidatus tapti savanoriais ugniagesiais pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, seimo narė Raminta Popovienė. 
Meras pasidžiaugė, kad per tokį trumpą laiką savanorijos srityje nuveikta labai daug, kad vyksta toks sklandus bendradarbiavimas su Lenkijos ugniagesiais savanoriais ir kad šiais metais Kauno rajone prie savanorių ugniagesių kandidatų, dalyvausiančių gaisrų gesinime, ruošiasi prisijungti ir dvi pirmosios savanorės merginos. Kandidatai į savanorius ugniagesius turėjo proga susipažinti su vykdoma veikla, esamais savanoriais, pabendrauti, paklausti rūpimų klausimų. Jau ateinančiais metais surinktai savanorių ugniagesių kandidatų grupei bus organizuojami įvadiniai teorijos ir praktiniai mokymai. Šiuos mokymus padeda rengti Kauno APGV Garliavos komanda. 
Kauno rajono savivaldybės meras pažadėjo ir toliau visokeriopai paremti Kauno rajono ugniagesius ir palinkėjo sėkmės darbuose.


Visos naujienos...