Kovoje su COVID-19 ir Kauno rajono savanoriai ugniagesiai

Data :2020-03-27
 Kovoje su COVID-19 ir Kauno rajono savanoriai ugniagesiai

Įsismarkavus pandemijai Kauno rajono savanoriai ugniagesiai suskubo į pagalbą Savivaldybės administracijai, kuri turėjo skubiai suorganizuoti izoliuojamų asmenų pervežimą iš Kauno oro uosto.
Karmėlavoje įsikūrusiame oro uoste yra valstybės sienos kirtimo zona, todėl, remiantis Vyriausybės sprendimu, visus atvykėlius privalėjo priimti ir suregistruoti savivaldybė, kurios teritorijoje yra ši zona. Po to savo gyventojus pasiėmė savivaldybės, kuriose jie gyvena.
Iš Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Švedijos parskrido nemažas būrys tautiečių, visais jais norint pasirūpinti reikalingos nemažos pajėgos. Savanoriai ugniagesiai nesuabejojo, kad reikia reaguoti ir darbas turi būti atliktas operatyviai . „Tėvynė šaukia“,- juokavo VŠĮ Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos vadovas R. Velžys. Paklaustas, ar nebaisu pačiam užsikrėsti, jis teigė, kad labai didžiuojasi savanoriais ugniagesiais, kurie kartu su Kauno rajono savivaldybės administracijos darbuotojais, Vytauto Didžiojo šaulių II-sios rinktinės nariais pasiaukojamai dirba, negaili savo laiko, padeda sugrįžusiems iš užsienio žmonėms. Vadovas nuramino, kad yra pasirūpinta pačių saugumu, todėl pavojaus užsikrėsti nėra.

Fofo galerija


Visos naujienos...