Apdovanoti Kauno rajono ugniagesiai ir savanoriai, prisidėję prie Kauno rajono gyventojų saugumo.

Data :2020-07-10
Apdovanoti Kauno rajono ugniagesiai ir savanoriai, prisidėję prie Kauno rajono gyventojų saugumo.

Viešoji įstaiga Kauno rajono priešgaisrinė saugos tarnyba ir Kauno rajono savivaldybė, siekdama parodyti tinkamą dėmesį rajono ugniagesiams, dėl karantino negalėjusiems tinkamai paminėti šv. Florijono dienos, surengė jiems nedidelį padėkos renginį.
Į padėkos vakarą pakviesti Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė, Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas (Kauno PGV) Vidas Barauskas, ugniagesiai savanoriai iš Punsko (Lenkija), Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto didžiojo šaulių 2-osios rinktinės atstovai.
Susirinkusius ugniagesius ir savanorius pasveikinusi Seimo narė patvirtino, kad savivaldybei labai svarbu rūpinimasis saugumu bei bendruomenėmis. ,,Smagu bent kartais susitikti ir pakalbėti ir apie šventiškesnius dalykus, pasidžiaugti nuveiktais darbai bei veiklomis, palaikyti glaudų ryšį ir bendrauti" - kalbėjo R. Popovienė.
Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas prisiminė nuveiktus darbus, dėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą bei akivaizdžius Įstaigos veiklos rezultatus.
Savanoriškas, nuoširdus ir vertybėmis pagrįstas darbas neliko nepastebėtas. Kauno PGV viršininkas Vidas Barauskas įteikė Įstaigos direktoriaus pavaduotojui Algirdui Žandarui valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus gyventojų saugai“. Už išgelbėtą skęstančiojo gyvybę savanoris ugniagesys Gražvydas Prostenas taip pat apdovanotas ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“, o ugniagesiui Viliui Galinauskui įteikta padėka.
Įstaigos direktorius Rytis Velžys dėkojo Kauno rajono ugniagesiams ir savanoriams už atsidavimą bei įteikė „Pasižymėjimo žvaigždes“. R. Velžys teigė, kad turi būti skiriamas didelis dėmesys partnerystei bei bendradarbiavimui, bei įvertinami asmenys, nuoširdžiai ir pasiaukojančiai dirbantys kitų labui.
,,Tegul pasididžiavimas savo profesija bus bendras ir stiprus jausmas, kurį saugome savo širdyse. Būkime vieningi - palaikykime vieni kitus, pasitikėkime, būkime kantrūs", - kalbėjo Rytis Velžys.


Visos naujienos...