Darnus tarnybų bendradarbiavimas – tai dalinimasis patirtimi bei gyventojų saugumo didinimas

Data :2018-02-14
Darnus tarnybų bendradarbiavimas – tai dalinimasis patirtimi bei gyventojų saugumo didinimas

2018 m. vasario 6 ir 13 dienomis Viešoji įstaiga Kauno rajono priešgaisrinė saugos tarnyba, bendradarbiaudama su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau Kauno APGV)
5-sios komandos viršininku vidaus tarnybos majoru Mindaugu Belicku, 5-sios komandos budinčių pamainų pareigūnais ir darbuotojais, organizavo ugniagesių ir savanorių ugniagesių teorinius ir praktinius mokymus „Gelbėjimo darbai ant vandens ir vandenyje“.

 Šie mokymai, skirti ugniagesių ir savanorių ugniagesių įgūdžių tobulinimui bei kvalifikacijos kėlimui, vyko Mastaičių baseine, Kauno rajone. Mokymų metu profesionalūs Kauno APGV 5-sios komandos narai gelbėtojai išsamiai aiškino apie gelbėjimo būdus ir priemones vandenyje, kokie veiksmai atliekami sutraukus raumenis, praktiškai treniruotasi, kaip priartėti prie skęstančiojo, transportuoti, išnešti į krantą. Medicinos gydytojas aiškino ir demonstravo, kaip suteikti pirmąją pagalbą ir gaivinti.

 Kauno rajono ir Kauno APGV ugniagesiai ir pareigūnai dažnai organizuoja bendras pratybas, mokymus, nes taip gesinimo ir gelbėjimo darbų metu optimaliau organizuojami darbai ir tarnybų veiksmai, dalijamasi gerąja patirtimi, efektyviau sprendžiamos iškylančios problemos, šias tarnybas vienija ir bendri tikslai suteikiant pagalbą gyventojams. 


Visos naujienos...