Fizinės sveikatos stiprinimas ir gelbėjimo darbų įgūdžių tobulinimas vandenyje ir ant vandens

Data :2018-11-26
Fizinės sveikatos stiprinimas ir gelbėjimo darbų įgūdžių tobulinimas vandenyje ir ant vandens

Kauno rajono ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai dalyvavo Visuomenės sveikatos projekte, finansuojame Kauno rajono savivaldybės  visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Projekte dalyvauja apie 100 Kauno rajono ugniagesių ir savanorių ugniagesių. Tokiu būdu Kauno rajono ugniagesių savanorių draugija, kuri pateikė sveikatinimo projekto paraišką, kartu su profesionalių instruktorių pagalba prisidėjo prie ugniagesių ir savanorių ugniagesių plaukimo bei gelbėjimo darbų įgūdžių vandenyje ir ant vandens tobulinimo.

Projektui tikslingai pasirinktos baseino paslaugos, kartą per savaitę suteikta galimybė ugniagesiams ir savanoriams ugniagesiams lankyti baseiną. Ugniagesio darbas reikalauja ne tik profesinių įgūdžių, bet ir gero fizinio parengtumo. Viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai laisvalaikiu nesportuoja yra inventoriaus arba sporto salių (klubų) kaimo vietovėse bei finansų trūkumas. Šis projektas skirtas šios problemos sprendimui, kad ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai turėtų galimybę kuo daugiau judėti, gerinti fizinį parengtumą, stiprinti sveikatą. Ugniagesių fizinis parengtumas įtakoja ir Kauno rajono gyventojų saugumą

Paskelbta: 2018-11-26

 


Visos naujienos...