Kauno rajono savanorių ugniagesių pagalba Jonavos rajone

Data :2018-08-07
Kauno rajono savanorių ugniagesių pagalba Jonavos rajone

Šiandien savanorių reikia ne tik kariuomenėje, bet ir priešgaisrinėje tarnyboje. Štai 2018 m. rugpjūčio 5 d. apie 11 val. 30 min. Viešojoje įstaigoje Kauno rajono priešgaisrinėje saugos tarnyboje gautas prašymas padėti gesinti didelį miško gaisrą Tartoko kaime, Ruklos sen., Jonavos r. sav. Pradėti rinkti Kauno rajono savanoriai ugniagesiai, kurie turėjo galimybę vykti į incidento vietą.
12 val. 16 min. į iškvietimo vietą, su gaisriniu automobiliu Ford F-350, išvyko keturi Kauno rajono savanoriai ugniagesiai: Arūnas Augis, Raimondas Bagdonas, Skirmantas Laužikas, Šarūnas Pikelis, kurie padėjo gesinti durpingą miško paklotę iki gaisro likvidavimo.

Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Rytis Velžys dėkoja Jonavos rajone miško gaisrą padėjusiems gesinti savanoriams ugniagesiams, kurie negailėdami savo laiko ir jėgų užsiima visuomenei naudinga veikla ir taip prisideda kuriant pilietinę visuomenę, stiprinant bendruomeniškumą bei solidarumą.

Kauno rajono savivivaldybė visapusiškai remia savanorystę, kuri Kauno rajone vystosi ir pamažu prigyja, todėl dabar galime pasitelkti savanorius, turėjome galimybę padėti ir kitam, kaimyniniam rajonui. Tai įrodo, kad būtina skatinti glaudų savivaldybių, verslo ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą, norint skatinti savanorių ugniagesių veiklą Lietuvoje,- kalbėjo direktorius R. Velžys.


Visos naujienos...