Kauno rajono ugniagesiai gelbėtojai ruošiasi iššūkiams

Data :2016-12-01
Kauno rajono ugniagesiai gelbėtojai ruošiasi iššūkiams

Lapkričio 29 dieną Batniavos seniūnijos keliais vienas po kito skubėjo priešgaisrinės tarnybos automobiliai. Ugniagesiai gelbėtojai iš Babtų, Vilkijos, Čekiškės ir Kulautuvos susirinko į pratybas, organizuojamas du kartus per metus. 

Batniavos seniūnas Šarūnas Pikelis padėjo labai tikroviškai imituoti avarinę situaciją. Galvosūkį, kaip iš degančio automobilio ištraukti keleivius ir užgesinti gaisrą, ugniagesiai gelbėtojai puikiai išsprendė panaudodami naująją gelbėjimo įrangą. 
Pratyboms vadovavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Garliavos komandos viršininkas Mindaugas Belickas. Jis akcentavo, kad, gelbstint kitų gyvybes, svarbu nepamiršti ir savosios.
Kauno priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Rytis Velžys džiaugėsi pavykusiomis pratybomis. Ateityje panašias planuojama organizuoti kartu su kolegomis iš Lenkijos ir Latvijos.
Tą pačią dieną tokios pratybos vyko ir Ežerėlyje. Čia savo žinias pasitikrino ir sustiprino Ežerėlio, Poderiškių ir Garliavos APGV komandų ugniagesiai gelbėtojai.


Visos naujienos...