Kauno rajono ugniagesių fizinio parengtumo tikrinimas, Vilkija, 2020 m. rugsėjo 18 d.

Data :2020-09-28
Kauno rajono ugniagesių fizinio parengtumo tikrinimas, Vilkija, 2020 m. rugsėjo 18 d.

Dėl kilusios pandemijos ir paskelbto karantino numatytas Kauno rajono ugniagesių ir savanorių ugniagesių fizinio parengtumo tikrinimas iš pavasario buvo nukeltas rudeniui - 2020 m. rugsėjo 18 d. Vilkijos gimnazijos stadione susirinko didelis būrys Kauno rajono ugniagesių ir savanorių ugniagesių.

Ugniagesiams ir savanoriams ugniagesiams buvo įteikto padėkos už nesavanaudišką pagalbą kovojant su koronaviruso (Covid-19) pandemija ir savanorišką darbą Kauno oro uoste bei už profesionalumą, suteiktą pagalbą kilus gaisrui Vilkijoje 2020 m. liepos 23 d., kurio metu buvo išgelbėta gyvybė bei apsaugotas kitas gyventojų turtas.

Fizinio parengtumo tikrinimo metu vyko trys rungtys: prisitraukimai prie skersinio arba atsispaudimai, 100 m bėgimas su 51 mm skersmens gaisrinėmis žarnomis ir 1000 m bėgimas. Ugniagesiai, pasiekę geriausių rezultatų, džiaugėsi apdovanojimais. Geriausius rezultatus visose kategorijose parodė Vilkijos ugniagesių komandos vadovas Matas Dainoras, spėjęs grįžti į fizinio parengtumo tikrinimą po gaisro gesinimo.


Visos naujienos...