Savanorių ugniagesių metinės veiklos rezultatų pristatymas

Data :2019-01-17
Savanorių ugniagesių metinės veiklos rezultatų pristatymas

2019 m. sausio 11 d. Ežerėlio kultūros centre rinkosi VŠĮ Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos darbuotojai, ugniagesiai ir ugniagesiai savanoriai į įstaigos metinės veiklos rezultatų pristatymą bei aptarimą. Direktorius Rytis Velžys pristatė sėkmingai įvykdyto projekto „Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas, plėtojant savanorystę priešgaisrinės saugos srityje“ rezultatus. Šiai metais
atnaujintos trys Kauno rajono gaisrinės, įsigyta labai reikalinga ugniagesių apranga, priešgaisrinė bei gelbėjimo įranga, vykdytos tarptautinės pratybos, mokymai, savanoriai ugniagesiai kėlė kvalifikaciją Lenkijoje.
R. Velžys džiaugėsi Kauno rajono savivaldybės pagalba, kurios dėka nupirkti 9 gaisriniai automobiliai, gelbėjimo įranga, sorbentai, kitos priešgaisrinės priemonės. Įstaigos vadovas savanorių ugniagesių ir darbuotojų vardu dėkojo Kauno rajono merui Valerijui Makūnui už nuoširdų palaikymą, savanoriškos veiklos skatinimą, gražią iniciatyvą sukuriant ir įsigyjant šventinę savanorio ugniagesio uniformą. Meras taip pat pasidžiaugė puikiu Įstaigos darbu ir savanorių ugniagesių veiklos rezultatais bei kartu su savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Šarūnu Šukevičiumi įteikė savanorių ugniagesių atpažinimo ženklus keturiems savanoriams ugniagesiams.
Renginio R. Velžys padėkojo draudimo bendrovės „If P&C Insurance AS“ vadovybei už savanoriams ugniagesiams padovanotus 9 naujus darbo kompiuterius, o Kauno rajono savivaldybės administracijai už skirtas lėšas interneto ryšiui įsigyti. 
Savanorių ugniagesių darbu pasidžiaugė ir Ežerėlio seniūnė Vilmantė Macijauskaitė. Už pagalbą gesinant gaisrą padėkos įteiktos dviem savanoriams ugniagesiams - Juozui Dzevyžiui ir Leonardui Poderiui. 
Susirinkusiems svečiams grojo Ežerėlio ansamblis „Samanėlė“, vienas iš ansamblio muzikantų taip pat yra Kauno rajono savanoris ugniagesys.


Visos naujienos...